Carestream CS 9600

Innowacyjny, wielofunkcyjny tomograf komputerowy Carestream CS 9600. Urządzenie to gwarantuje nam możliwość bardzo szerokiego obrazowania, poprzez doskonałą jakość obrazów (pola obrazowania 4×4 – 16×17 cm), a także wielofunkcyjność, która obejmuje m.in. tomografię 3D, obrazowanie panoramiczne, skanowanie wycisków do CAD/CAM.
Taraz do Państwa dyspozycji w naszych gabinetach Biała Szuflada w Szczecinie,
Zapraszamy do kontaktu.

AŻ 14 PÓL OBRAZOWANIA

CS 9600 to najbardziej zaawansowany aparat CBCT w swojej kategorii, mnogość jego funkcji umożliwi Tobie i Twojemu personelowi osiągnięcie wysokiej powtarzalności w wykonywaniu wysokiej jakości zdjęć i to przy minimalnym doświadczeniu. Intuicyjny workflow i najnowocześniejsze technologie zapewniają nowy poziom automatyzacji i prostoty w obrazowaniu stomatologicznym i szczękowo-twarzowym.

Image
Image

Szeroki zakres wykonywanych zdjęć

Urządzenie wyposażone jest w przełomowe innowacje, takie jak Asystent Pozycjonowania, kamery wideo i technologię SmartAuto, aby zapewnić prawidłowe i stałe pozycjonowanie pacjenta pomagając w wykonywaniu dokładnych skanów już za pierwszym razem.
  • STABILNE POZYCJONOWANIE

  • WIĘCEJ MOCY, MNIEJ ARTEFAKTÓW, MNIEJSZA DAWKA
  • INTELIGENTNE TECHNOLOGIE
  • ANALIZA DRÓG ODDECHOWYCH
  • SKANOWANIE TWARZY 3D

Dokładność i precyzja w wykonywaniu skanów

Najnowocześniejszy sprzęt dostępny na rynku, pozwala na wykonywanie dokładniejszych zdjęć i skanów, minimalizując jednocześnie dawki naświetlania, z korzyścią dla pacjentów.